Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Pucku


Nagłówek

Aktualności

 • Ogłoszenie dot. składania wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

  Wnioski o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy będą przyjmowane w trybie ciągłym do wyczerpania limitu środków Funduszu Pracy przeznaczonych na ten cel.

 • Ogłoszenie o terminach składania wniosków o przyznanie jednorazowo środków finansowych na podjęcie działalności gospodarczej na I półrocze 2022r.

  Informacja o terminach składania wniosków i zasadach ich rozpatrywania.

 • Ogłoszenie o naborze - Dotacja 5000 zł dla mikro i małych przedsiębiorców - PKD 56.30.Z, 93.29.A, 93.29.Z

  Tarcza antykryzysowa

 • Informacja o nowej aplikacji mobilnej ePraca

  Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej udostępniło aplikację mobilną ePraca dla każdej osoby zainteresowanej znalezieniem pracy. Osoby szukające pracy, pracodawcy oraz pracownicy urzędów pracy od kilku lat zgłaszali potrzebę wdrożenia bezpłatnej i prostej aplikacji mobilnej umożliwiającej korzystanie z ofert pracy upowszechnianych w Centralnej Bazie Ofert Pracy . W odpowiedzi na te uwagi MRiPS przygotowało w/w aplikację. Aplikacja została udostępniona dla urządzeń z systemem operacyjnym Android ( w nieodległym czasie również dla iOS ). Wystarczy zainstalować ją z Google Play (https://play.google.com/store/search?q=ePraca&c=apps) i...

 • Informacja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy rejestrujących się w urzędzie

  Jeżeli zamierzasz zarejestrować się w urzędzie skorzystaj z rejestracji przez Internet. Szczegóły pod adresem: https://puck.praca.gov.pl/dla-bezrobotnych-i-poszukujacych-pracy/rejestracja-w-urzedzie

 • Informacja o dostępności stron urzędów pracy w nowych wersjach językowych

  Szanowni państwo, uprzejmie informujemy, że strona Powiatowego Urzędu Pracy w Pucku oraz Wortal Usług Elektronicznych PSZ funkcjonujący pod adresem: https://psz.praca.gov.pl   są już dostępne w nowych wersjach językowych. Aby skorzystać z odpowiedniej wersji należy w prawym  górnym  narożniku wybrać odpowiedni język. Dostępne wersje językowe: angielska, białoruska, rosyjska i ukraińska.  

 • Dokumenty dotyczące refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego

  Wnioski o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy będą przyjmowane w trybie ciągłym do wyczerpania limitu środków Funduszu Pracy przeznaczonych na ten cel.

 • Dokumenty dotyczące organizacji staży

  Wnioski o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu będą przyjmowane w trybie ciągłym do wyczerpania limitu środków Funduszu Pracy przeznaczonych na ten cel.

Showing 31 - 38 of 38 results.
Items per Page: 10

partners

shortcut-links

 go-to-top