Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Pucku


Nagłówek

Aktualności

Obrazek dla: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gdyni

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gdyni

Wojewódzka Komenda Uzupełnień w Gdyni ul. Pułaskiego 7 informuje, że posiada wolne miejsca na szkolenie w ramach I turnusu służby przygotowawczej. Termin rozpoczęcia szkolenia 08.01.2018 r. Szczegóły na stronie internetowej pod adresem: http://gdynia.wku.wp.mil.pl/pl/index.html

Informacja o rozpoczęciu naboru do służby w Policji w 2018 roku

Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku informuje o rozpoczęciu procedury doboru kandydatów do służby w Policji w 2018 roku na terenie garnizonu pomorskiego. Szczegółowe informacje na stronie internetowej pod adresem: https://www.pomorska.policja.gov.pl/sluzba.php .

Informacja o terminach wypłat świadczeń dla bezrobotnych

W zakładce „Dla bezrobotnych i poszukujących pracy – Terminy wypłat zasiłków i świadczeń dla zarejestrowanych bezrobotnych” zostały zamieszczone informacje o terminach wypłat w miesiącu styczniu i lutym 2018 roku.

Relacja z przebiegu Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości

Fotoreportaż z Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości w zakładce Rynek pracy - Aktualności urzędu

Dodatkowy nabór wniosków z KFS

Ogłaszamy dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków KFS w terminie od 10.11.2017 r. do 17.11.2017 r. Szczegółowe informacje znajdują sie w zakładce „Do pobrania" – Pracodawcy i Przedsiębiorcy

Praca dla młodych - wstrzymanie przyjmowania wniosków

W związku z brakiem środków na refundację części kosztów zatrudnienia osób bezrobotnych do 30 roku życia (art.150 f) nabór wniosków zostaje wstrzymany.

Informacja o zmianie przepisów dot. opodatkowania stypendiów otrzymanych w okresie od 01.01.2016 do 31.12.2019 r. oraz wniosek do US

Informacja o zmianie przepisów dot. opodatkowania stypendiów otrzymanych w okresie od 01.01.2016 do 31.12.2019 r. Szczegóły w zakładce Rynek pracy - Aktualności urzędu

Ważne dla bezrobotnych !!!

WAŻNE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH- Zapraszamy do składania wniosków na bony szkoleniowe, bony na zasiedlenie, bony zatrudnieniowe oraz dofinansowanie do podjęcia działalności gospodarczej (druki do wypełnienia w zakładce „Do pobrania- Bezrobotni i poszukujący pracy). Spotkania informacyjne w lutym: 9, 10,16 i 17 – porady grupowe w siedzibie urzędu, pok. Nr 12 Klub Pracy.

Spotkania Informacyjne

WAŻNE ! W każdą środę o godz. 10.00 zapraszamy pracodawców i przedsiębiorców na spotkania informujące o możliwościach wsparcia finansowego przy zatrudnianiu osób bezrobotnych ( w siedzibie urzędu, pok. nr 12 Klub Pracy).

Praca dla młodych

PRACA DLA MŁODYCH- Wznawia się nabór wniosków o refundację części kosztów zatrudnienia bezrobotnych do 30 r. ż. (druki do wypełnienia w zakładce „Do pobrania”- Pracodawcy i przedsiębiorcy).

Wyświetlanie 1 - 10 z 14 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę